Mission Viejo - Loretta Pierce
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Featured Properties from Loretta

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 34 137 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  1002 Domador, San Clemente, CA 92673
  I ri - 4 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  138 Terrapin, Irvine, CA 92618
  Listing Courtesy Of: Union Real Estate, 949-322-7811, Shahid Chaudhry
  I ri - 333 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  159 Costa Brava, Laguna Niguel, CA 92677
  Listed By: eXp Realty of California, Inc, [email protected], Jim Bottrell
  I ri - 908 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  26226 Fern Gln #72, Lake Forest, CA 92630
  Listing Courtesy Of: Opendoor Brokerage Inc., 480-462-5392, Gabriel Valdez
  I ri - 3 997 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  334 Locust Street #2, Laguna Beach, CA 92651
  Listed By: Berkshire Hathaway HomeServices California Properties, 949-422-3053, Deborah Lambros
  I ri - 945 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (6d)
  5 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  26761 Rabida Cir, Mission Viejo, CA 92691
  Listing Courtesy Of: Opendoor Brokerage Inc., 480-462-5392, Gabriel Valdez
  I ri - 542 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (6d)
  1 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  17 Pearl #61, Laguna Niguel, CA 92677
  Listing Courtesy Of: Pellego, Inc., 949-394-0149, Roja Lahijaninejad
  I ri - 1 218 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (4d)
  2 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  61 Harness Way, Rancho Mission Viejo, CA 92694
  Listing Courtesy Of: The Property Lab, Inc., 310-248-0047, Yvonne Neustadter
  I ri - 279 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1503 Carmelita Street, Laguna Beach, CA 92651
  Listed By: COMPASS, Teresa Fuller
  I ri - 1 258 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (2d)
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  24451 Rue De Monet, Laguna Niguel, CA 92677
  Listed By: Sun Realty, Roy Moosa
  Dëshmi të veçuara
  "If you are in the market to buy/sell a home, Loretta is the person you want on your side. We made a quick decision to sell our home and by that evening, Loretta was already working towards getting us prepared for open house. A week later we were open house ready. Because of Loretta’s expertise, all it took was one weekend of an open house and we had multiple offers with great qualifications. Loretta has been our advocate all the way through this process. Whenever we had questions, she was very responsive and took her time to explain the answer in detail and help us understand. Thank you to Loretta and her team for an outstanding job! You are our go to for real estate and we will continue to recommend you to friends and family. Thank you!"
  Shiko me shume
  N L
  Orange County / dhj 2021
  Loretta’s Real Estate Blog and News

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Loretta Pierce
  Numri i licencës: 01888449
  Loretta Pierce Real Estate

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  clodds8s2qms77an1ucg.png
  KW Laguna
  27941 La Paz Rd. #C, Laguna Niguel, CA 92677
  Zyrë

  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.